کولر گازی اینورتر 12000 ال جی مدل T12000

  • کلور گازی ۱۲۰۰۰ سرمایشی گرمایشی
  • ظرفیت ۱۲۰۰۰ ( BTU )
  • ظرفيت سرمايش: ۱۲۰۰۰btu/h
  • ظرفيت گرمايش: ۱۳۲۰۰btu/h
  • دارای کمپرسور گرمسیری
  • دارای سیستم خود پاک کن
LG
  • تست سلامت کالا ( زمان تحویل )
  • گارانتی 18 ماهه گلدن سرویس (80 هزار تومان)

2,970,000 تومان بدون مالیات.

برای محاسبه هزينه حمل و نقل تماس بگيريد

کولر گازی اینورتر 12000 ال جی مدل AK12JIT

خرید کولر گازی ال جی ۱۲۰۰۰ سرد و گرم مدل AK-12 JIT از جدیدترین محصولات تولیدی شرکت ال جی می باشد که امکان کاربرد سرمایشی و گرمایشی را دارد، در این کولر گازی ال جی ظرفیت سرمایشی ۱۲۰۰۰BTU و ظریت گرمایشی ۱۳۲۰۰BTU می باشد، همچنین این کولر از نوع روتاری بوده است.

کولر گازی ال جی ۱۲۰۰۰ سرد و گرم مدل AK-12 JIT علاوه بر قابلیت سرمایشی و گرمایشی که دارد، قابلیت پرتاب باد سریع را در سه جهت دارد، در این کولر گازی ال جی با استفاده از موتور روتاری، تحمل دماهای بسیار بالا را دارد و مصرف انرژی آن بسیار پایین است.

با استفاده از موتور™ GOLD FIN در کولر گازی ال جی ۱۲۰۰۰ سرد و گرم مدل  AK-12 JITفضای شما فقط در عرض ۳ دقیقه خنک خواهد شد.

در خرید کولر گازی ال جی ۱۲۰۰۰ سرد و گرم مدل AK-12 JIT با استفاده از تکنولوژی cutting edge، تنها با مصرف ۴٫۵ آمپر، در مناطقی که دارای شرایط آب و هوایی سخت، و در دسترس بودن برق بسیار کم است، پرکاربرد و مناسب می باشد و می توان از خنک کنندگی زیاد و فوق العاده ان بهره کافی را برد.

پنل داخلی۷٫۴ پنل بیرونی ۳۴
روتاری
سرمایشی و گرمایشی
۱۲۰۰۰btu/h
۱۳۲۰۰btu/h
مصرف برق سرمایشی ۳۵۲۰ وات - مصرف برق گرمایشی۳۸۷۰ وات
مجهز به پره طلائی ضد پوسیدگی و خوردگی در اثر استفاده زیاد - امکان پرتاب باد سریع در ۳ جهت مختلف - فن داخلی Cross Flow Fan - فن بیرونی AC - دارای سیستم خود پاک کن

ویژگی ها

مشخصات کلی

اينورتر :

مشخصات پنل داخلی

وزن : پنل داخلی۷٫۴ پنل بیرونی ۳۴

مشخصات فنی

نوع کمپرسور : روتاری
عملکرد : سرمایشی و گرمایشی
ظرفيت سرمايش : ۱۲۰۰۰btu/h
ظرفيت گرمايش : ۱۳۲۰۰btu/h
ميزان مصرف برق : مصرف برق سرمایشی ۳۵۲۰ وات - مصرف برق گرمایشی۳۸۷۰ وات
ساير مشخصات : مجهز به پره طلائی ضد پوسیدگی و خوردگی در اثر استفاده زیاد - امکان پرتاب باد سریع در ۳ جهت مختلف - فن داخلی Cross Flow Fan - فن بیرونی AC - دارای سیستم خود پاک کن