لباسشویی 18 کیلویی ال جی مدل F1299RDSU7

  • کاهش99.9٪ حساسیتها با True Steam
  • نرم افزار اتصال به گوشی با NFC
  • شستن سریع و پاک کننده با TurboWashTurboWash
  • ظرفیت شستن 19/10
  • سرعت چرخش موتور 1200 دور در دقیقه
LG
  • تست سلامت کالا ( زمان تحویل )
  • گارانتی 18 ماهه گلدن سرویس (80 هزار تومان)

6,300,000 تومان بدون مالیات.

برای محاسبه هزينه حمل و نقل تماس بگيريد

لباسشویی ال جی مدل F1299RDSU7 دارای ظرفیت شستن 18 کیلوگرم لباس و سرعت چرخش1200 دور در دقیقه است.

شستن سریع و پاک کننده با TurboWashTurboWash

به طور چشمگیری زمان شستشو را کاهش می دهد، که موجب صرفه جویی در بسته های انرژی و پاک کردن لباس ها می شود.این تقریبا 120 ثانیه به طور مستقیم بر روی پارچه اسپری می کند، و چرخه های شستشوی چشمگیر را حتی از قبل کارآمدتر می کند.

لباسشویی ال جی مدل F1299RDSU7

TURBOWASH  اثربخشی

LG TurboWash ™ یک برنامه شستشوی منظم دارد که زمان را کاهش می دهد و به  59 دقیقه میرساند. به علاوه TurboWash هزینه های انرژی را کاهش و مصرف برق را 15 درصد و مصرف آب را تا 40 درصد شستشو را در زمان کمتر از همیشه انجام دهید.

نرم افزار اتصال به گوشی با NFC

Tag It به کاربران اجازه می دهد برنامه های شستشوی جدید را از طریق یک گوشی هوشمند مانند پشم، مراقبت از کودک یا شستشوی سرد بفرستد. چرخه دانلود تا 20 سیکل را ذخیره می کند و سالانه چرخه های دانلود را به روز می کند.

لباسشویی ال جی مدل F1299RDSU7

 

کاهش99.9٪ حساسیتهابا True Steam

فن آوری True Steam ™ سه در یک: مراقبت های آلرژیک با کنترل دمای مطلوب، آلرژن ها را از دست می دهد. Refresh بخار را فقط در 20 دقیقه روشن می کند – چروک های کم و بوی کمتری بدون اتو کردن. Steam Softener ™ تنها با استفاده از آب خالص True Steam ™، بهداشتی ترین نرم کننده هاست. ایده آل برای پوست کودک و حساس.

لباسشویی ال جی مدل F1299RDSU7

لباسشویی ال جی مدل F1299RDSU7

دارای ویزگیهایی خاصی همچون موتور درایو مستقیم با فن آوری حرکت 6 – عملکرد بخار اسپا – سیستم شستشوی هوشمند – با فوم سنجش و حذف – تعادل خودکار.

برنامه های ماشین لباسشویی

پنبه / لباس بچه/ لباس ورزشی / سرعت شستشو / شستشو خاموش / شستشو ملافه / لباس شب / پشم / شستشو + چرخش / چرخه دانلود / مراقبت از آلرژی / بخار تمیز کردن / شستن سرعت و خشک /توربو wash