ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی مدل D1452WF

  • موجود در دو رنگ سفید و نقره ای
  • واقعا کم صدا
  • رتبه مصرف انرژی +++A
  • ظرفيت 14 نفره
  • مجهز به بخارشوی ™TrueSteam
  • دارای سبد هوشمند قابل تنظیم Smart Rack
  • مصرف آب 9 لیتردر هر چرخه
LG
  • تست سلامت کالا ( زمان تحویل )
  • گارانتی 18 ماهه گلدن سرویس (80 هزار تومان)

3,200,000 تومان بدون مالیات.

برای محاسبه هزينه حمل و نقل تماس بگيريد

ماشین ظرفشویی ال جی LG D1452LF

ماشین ظرفشویی ال جی مدل D1452 LG Dishwasher دارای 5 برنامه شست و شو و روش مخصوص مراقبت از ظروف حساس شیشه ای هیچ نگرانی در خصوص شستن همزمان انواع ظروف را باقی نمیگذارد.  ظرفشویی ال جی مدل D1452 LG Dishwasher  با داشتن سیستم مبدل  گرما جهت داغ گردن آب ورودی ظروف را به صورت کامل شسته دیگر نیاز به شست و شوی اولیه ندارد و به سادگی چربیها را از ظروف پاک میکند.

ماشین ظرفشویی ال جی LG D1452LF با دارا بودن بخش مبدل گرمایی برای گرم کردن آب وارد شدە ظرفها را بە شیوەای تمیز خواهد شست که دیگر احتیاجی به شست و شوی اولیه ندارد و بە اسانی لکهها و چربی ها و غذای به جا ماندە روی ظرفها را پاک و تمیز می نماید.

™TRUESTEAM - شستشوی قدرتمند با تکنولوژی بخارشوی واقعی ال جی با تکنولوژی بخارشوی ال‌جی دیگر نیازی به شستشوی اولیه ظروف پیش از قرار دادن درون ماشین ظرفشویی نخواهد بود. سیستم بخارشوی ال‌جی در عین شستشوی قدرتمند لطمه ای به ظروف نمی زند و با انرژی و حرارت بسیار بالا و در نتیجه نفوذ پذیری بالاتر ذرات بخار آب نسبت به آب داغ , شستشویی ایده آل و لکه بری فوق العاده به ارمغان می آورد.

ماشین ظرفشویی ال جی مدل ۱۴۵۲ LG Dishwasher D1452WF

  موتور دایرکت درایو مجهز به فناوری اینورتر موتور دایرکت درایو اینورتر ال‌جی با کنترل میزان انرژی مصرفی بر حسب میزان انرژی مورد نیاز دستگاه و بهینه سازی آن در مصرف برق صرفه جویی کرده و شدت پاشش آب را بر حسب نوع برنامه تنظیم می کند.

ماشین ظرفشویی ال جی مدل ۱۴۵۲ LG Dishwasher D1452WF

 موتور دایرکت درایو اینورتر ماشین ظرفشویی ال جی ۱۴ نفره مدل D1452LF با کنترل میزان انرژی مصرفی بر حسب میزان انرژی مورد نیاز ماشین ظرفشویی ال جی و بهینه سازی آن در مصرف برق صرفه جویی کرده و شدت پخش آب را بر حسب نوع برنامه تنظیم می کند.   حال چرا موتور اینورتر دایرکت درایو ( جت پمپ اینورتر) ؟ موتور اینورتر دایرکت درایو بسیار باریک ال‌جی (جت پمپ مجهز به اینورتر), با ادغام دو فناوری اینورتر و موتور دایرکت درایو, میزان مصرف آب و برق را به حداقل رسانیده است.

ماشین ظرفشویی ال جی مدل ۱۴۵۲ LG Dishwasher D1452WF

فضای بیشتربه لطف موتور دایرکت درایو ال‌جی , ظرفشویی های این شرکت 10 لیتر فضای بیشتری نسبت به ظرفشویی های متداول دارند.

ماشین ظرفشویی ال جی ۱۴ نفره مدل D1452LF از قابلیت ™LG SmartRack (سبد هوشمند) بهره می برد که این امکان را فراهم می کند تا با تنظیم سبدهای داخلی برای چینش بهینه انواع ظروف با ابعاد گوناگون با کمبود جا در ماشین ظرفشویی ال جی ۱۴ نفره مدل D1452LF مواجه نشوید و به هر شکل دلخواه  ظروف چیده شود.  

™LG SmartRack

قابلیت سبد هوشمند ال‌جی به شما این امکان را میدهد تا با تنظیم سبدها برای چینش بهینه انواع ظروف با ابعاد گوناگون دیگر با مشکل کمبود جا  در ماشین ظرفشویی مواجه نشوید.

اصول کار ماشین ظرفشویی موتور اینورتر دایرکت درایو بسیار باریک ال‌جی (جت پمپ مجهز به اینورتر), قلب تپنده‌ی ماشین های ظرفشویی این شرکت است و چرخش و فشار آب را به شکل بسیار دقیقی کنترل می کند.

ماشین ظرفشویی ال جی مدل ۱۴۵۲ LG Dishwasher D1452WF

1- آب از طریق لوله ورودی به داخل ظرفشویی وارد می شود.

2- آب توسط هیتر گرم می شود.

3- چرخش آب توسط موتور اینورتر دایرکت درایو شروع می شود.

4- آب توسط بازوهای نازل (پاشش گر) در کل محیط داخل ظرفشویی پخش می شود.

5- آب پسماند (کثیف) توسط سیستم فیلتراسیون 3 مرحله ای به منظور جلوگیری از انسداد لوله ها تصفیه می شود.

6- تخلیه آب توسط پمپ تخلیه انجام می گیرد.

ماشین ظرفشویی ال جی ۱۴ نفره مدل D1452LF دارای سیستم LoDecibel™است که از مواد عایق کاهش دهنده ی میزان صدا و موتور دایرکت درایو مجهز به فناوری اینورتر تشکیل شده است که یک ماشین ظرفشویی بسیار کم صدا را خواهید داشت. سیستم عیب یابی هوشمند با استفاده از سیستم عیب یاب هوشمند ( ™ SmartDiagnosis ) , به سادگی با یک تماس تلفنی با دفتر پشتیبانی و خدمات, عیب دستگاه شناسایی شده و در کمترین زمان ممکن برطرف می گردد و دیگر نیازی به رفت و آمدهای مکرر تکنسین برای رفع مشکل نیست.

ماشین ظرفشویی ال جی ۱۴ نفره مدل D1452LF مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند ™ SmartDiagnosis است که به راحتی با نصب نرم افزار مربوطه بر روی گوشی خود و نزدیک کردن آن به ماشین ظرفشویی هوشمند ال جی خود میتوانید عیب ظرفشویی خود را پیدا کرده و از هزینه اضافی جلوگیری کنید. 

LED
50 کیلوگرم
14 نفره
60 سانتی متر
60 سانتی متر
85 سانتی متر
+++A
5
شستشو شستشوی دوگانه ،شستشوی خودکار،حالت سازگار با محیط زیست،حالت شستشوی آرام،شستشوی سریع
کنترل تمام الکترونیک - سنسور خاک softner - بخاری مخفی- توقف آب - قابلیت تنظیم گزینه Q’ty4 - حالت فوق العاده داغ

ویژگی ها

مشخصات کلی

نمايشگر :
نوع نمایشگر : LED
وزن : 50 کیلوگرم

گنجايش و ابعاد

ظرفيت : 14 نفره
پهنا : 60 سانتی متر
عمق : 60 سانتی متر
ارتفاع : 85 سانتی متر

مشخصات انرژی و مصرف

ميزان نمودار مصرف انرژی : +++A

ساير مشخصات

تعداد برنامه های شست وشو : 5
برنامه های شست و شو : شستشو شستشوی دوگانه ،شستشوی خودکار،حالت سازگار با محیط زیست،حالت شستشوی آرام،شستشوی سریع
قفل کودک :
سیستم بخارشوی :
ساير ويژگی ها : کنترل تمام الکترونیک - سنسور خاک softner - بخاری مخفی- توقف آب - قابلیت تنظیم گزینه Q’ty4 - حالت فوق العاده داغ