سرویس قابلمه دوطرف گرانیت بوش مدل استوانه ای

  • جنس بدنه : دوطرف گرانیت (هم بیرون هم داخل از جنس گرانیت)
  • دارای درب پیرکس
  • دارای 4 قابلمه در سایزهای 20-24-28-32 و یک ماهیتابه در سایز 28
  • اورجینال و ساخت آلمان
BOSCH
  • تست سلامت کالا ( زمان تحویل )

2,400,000 تومان بدون مالیات.

برای محاسبه هزينه حمل و نقل تماس بگيريد

سرویس قابلمه دوطرف گرانیت بوش مدل استوانه ای

در میان پوشش‌های نچسب ظروف، گرانیت از همه بادوام‌تر و سخت‌تر است. گرانیت نام دیگر سنگ خاراست. این ماده، ده برابر سخت تر از تفلون است. همچنین به دلیل سنگی بودن‌اش گرما را در خود نگه داشته و غذا در آن دیرتر از ظروف معمولی می‌سوزد. تمیز کردن گرانیت بسیار ساده است؛ کافیست دستمالی خشک بر آن کشیده و ذرات غذا را از روی‌ش پاک کنید. حتما می‌دانید که استفاده از روغن تنها برای این است که غذا در زمان سرخ شدن به کف ظرف نچسبد. بنابراین در زمان استفاده از ظروف گرانیتی، نیازی نیست که از روغن یا کره استفاده کنید و به همین دلیل غذای پخته شده کالری کم‌تری داشته و سالم‌تر خواهد بود. یکی دیگر از خواص این ظروف تغییر ندادن طعم غذاست. تفلون و سرامیک به دلیل این‌که از مواد مصنوعی ساخته می‌شوند، تا حد بسیار کمی با غذا ترکیب شده و طعم آن را تغییر می‌دهند. ولی گرانیت ماده‌ای طبیعی است و طی سالیان سال در طبیعت به وجود آمده و پایدار شده است. دمایی که روی اجاق به گرانیت می‌دهیم، بسیار کمتر از مقداری است که در زمان تشکیل‌اش به خود دیده است، و به همین دلیل می‌توان مطمئن بود که ملکول‌های خود را از دست نمی‌دهد.

سرویس قابلمه دوطرف گرانیت بوش مدل استوانه ای محصول کشور آلمان است. این سرویس متشکل از چهار قابلمه در چهار سایز مختلف و یک تابه متوسط می باشد که هر یک از تکه ها دارای درب های پیرکس مخصوص به خود هستند. 

فروشگاه اينترنتی بانه پيک سرویس قابلمه دوطرف گرانیت بوش مدل استوانه ای را با قيمت مناسب برای شما مهيا نموده است تا از خريد سرویس قابلمه اورجينال با قيمت مناسب لذت ببريد.