یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل RS51

  • دارای سیستم خنک کننده ی دوگانه Twin Cooling
  • دارای محفظه ی اختصاصی CoolSelect Zone
  • تامین روشنایی داخلی توسط لامپهای LED
  • دارای محفظه ی هوم بار HOME BAR
  • دارای کمپرسور دیجیتال اینورتر
SAMSUNG
  • تست سلامت کالا ( زمان تحویل )
  • گارانتی 18 ماهه گلدن سرویس (80 هزار تومان)

7,500,000 تومان بدون مالیات.

برای محاسبه هزينه حمل و نقل تماس بگيريد

یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل SIDE BY SIDE SAMSUNG RS51 RS51

یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل RS51 یکی از یخچالهای زیبا و با کیفیت شرکت کره ای سامسونگ است که قدرت و شکوه سامسونگ را به نمایش می گذارد . این یخچال از طراحی زیبا و شکیلی برخوردار است ومی تواند هر مکانی را شکیل و لوکس نشان دهد . یک بدنه ی نقره ای رنگ به همراه دستگیره های عمودی و برجسته ی مشکی رنگ براق در این ساید بای ساید هر نگاهی را به خود جلب می کند . موتور دیجیتال اینورتر به همراه سیستم خنک کننده ی دوگانهTwin Cooling  عملکرد یخچال را بهبود را می بخشند از آن یخچالی کارآمد می سازند . چرا که با تنظیم متعادل درجه حرارت یخچال و فریزر کاری می کنند تا رطوبت موجود در یخچال و فریزر به میزان لازم باشد و عملکرد کلی یخچال ارتقا یابد . بهره بردن ازموتور دیجیتال اینورتر در این یخچال باعث شده است تا هلاوه بر کاهش انرژی ، میزان سر و صدا را هم کاهش داده و طول عمر یخچال را بالا می برد . در این یخچال محفظه ای به نام CoolSelect Zone™ به کار رفته است ، که به عنوان یخچال در یخچال شناخته می شود . در این محفظه میتوانید دمای آن محفظه را هر طور که می خواهید تنظیم کنید و متناسب با غذایی که داخل آن محفظه نگهداری می کنید ، می توانید حالت سرمایشی متناسب با غذا را انتخاب نمایید . این یخچال دو درب دارای یک درب کوچک بر روی درب یخچال است که به نام محفظه ی هوم بار HOME BAR شناخته می شود و فضایی مناسب برای گذاشتن انواع بطری ها و انواع نوشیدنی و خوراکیهای پر مصرف است . وجود آبریز و یخریز اتوماتیک بر رو یدرب فریزر از دیگر امکانات این یخچال بالارده است که همیشه آب خنک و گوارا را در اختیار کاربرانش می گذارد ، آبسرد کن فضا و ارتفاع کافی برای گذاشتن انواع لیوان های بالابلند را دارد و به سادگی می توان با فشار دادن پدال اهرمی آب را وارد لیوان کرد . یک نمایشگر دیجیتالی نیز دقیقاً بر بالای آبسردکن و یخ ریز قرار گرفته است که دمای یخچال و دمای فریزر و بعضی از تنظیمات مربوط به یخچال و فریزر از طریق همین نمایشگر انجام می شود . مجهز بودن این نمایشگر به قفل کودک از اعمال تغییراتی که توسط کودکان کنجکاو صورت می گیرد ، خودداری می کند . یخچال RS51 را می توان یکی از یخچال های بالارده با امکانات حرفه ای و فوق العاده معرفی کرد که می تواند تمامی نیازهای کاربرانش را مرتفع سازد .

یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل SIDE BY SIDE SAMSUNG RS51 RS51

طراحی یخچال RS51

یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل RS51 یک یخچال دو درب است و دو بخش مجزا دارد ، یکی از بخش ها مربوط به یخچال و یکی دیگر مربوط به فریزر می باشد . یک بدنه ی نقره ای رنگ دارد که می تواند با هر فضایی هماهنگ شود . درب بخش یخچال را که باز می کنید ، متوجه جادارا بودن و فضای وسیعی می شوید که این یخچال در اختیار شما گذاشته است . 5 طبقه ی شیشه ای نشکن و ضد حرارت و دو محفظه ی مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات که یکی از آنها محفظه ی اختصاصی CoolSelect Zone می باشد . مابین طبقه ی اول و طبقه ی دوم یک صفحه ی فلزی و کم ارتفاعی کار گذاشته است که محل نگهداری بطری می باشد و می توان انواع بطری های بالابلند را بصورت افقی در این سبد قرار داد . به راحتی 5 عدد بطری را می توان داخل این سبد گذاشت . بر روی درب یخچال هم طبقه هایی وجود دارد که محل نگهداری نوشیدنی ها ، سس ها ، دوغ و اب و انواع خوراکیهای کوچک است . این 4 طبقه ارتفاع بسیار زیادی دارند و می توانند هر نوع بطری را در خود جا بدهند .دو طبقه ی بالا بیشتر برای نگهداری بطری ها وقوطی های کوچک به کار می رود و دو طبقه ی پایین برای بطری های بالابلند . درب فریزر را که باز کنید ، می بینید که 5 عدد طبقه و دو عدد محفظه ی نگهداری مواد غذایی و گوشتی داخل بخش فریزر است که این حجم می تواند مواد غذایی زیادی را در خود جای دهد . همچنین درب فریزر هم دو قفسه دارد که می تواند به نوبه ی خود در وسیع تر کردن فضای ذخیره سازی دست داشته باشد . تمام این توضیحات مربوط له داخل یخچالو فریزر بود و هنوز ظاهر و در واقع بیرون آن مانده .

یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل SIDE BY SIDE SAMSUNG RS51 RS51یخچال RS51 بر روی درب یخچالش یک محفظه به نام HOME BAR دارد که محل خوب و مناسبی برای خوراکیها و نوشیدنهای پرمصرف می باشد . کافی است که درِهوم بار را باز کنید و نوشیدنی مورد نظر را بیرون آورید و آن را روی در هوم بار بگذارید که کاملا باز شده و حالت افقی و خوابیده گرفته است . محفظه ی هوم بار می تواند در میزان ذخیره سازی انرژی و همچنین افزایش فضای ذخیره سازی نقش زیادی داشته باشد ، چرا که برای هر بار آب خوردن و یا یکنوشیدنی خاص و یا یک ماده ی خوراکی پر  مصرف ، مجبور نیستید ، درب اصلی یخچال را باز کنید و باعث هدررفت انرژی شوید ، بلکه با باز مردن هوم بار به میزان زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی خواهید شد .

یخچال RS51

موتور یخچال و قدرت خنک کنندگی

یخچال RS51 سامسونگ دارای کمپرسور دیجیتال اینورتر DIGITAL INVERTER می باشد ، این موتور می تواند به جای هر باز خاموش و شدن روشن شدن برای خنک کردن دمای داخلی یخچال ، با کنترل دور موتور یخچال از میزان مصرف انرژی ومیزان استهلاک ان می کاهد ، یعنی در این موتور دیگر لازم نیست هر دفعه موتور روشن و خاموش شود و به ازای هر بار روشن شدن ، انرژی زیادی مصرف کند ، در این موتور با کنترل کردن دور موتور یخچال ، موتور خاموش نمی شود بلکه دور موتورش کم می شود و دیگر نیازی به مصرف انرژی زیاد ندارد . این کار علاوه بر کاهش دادان مصرف انرژی میزان استهلاک و همچنین میزان سر و صدای یخچال را بسیار کاهش می دهد . در یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS51 از سیستم خنک کننده ی دوگانه ی Twin Cooling برای خنککردن یخچال و فریزر استفاده می شود . این سیستم خنککننده درواقع از دو تبخیر کننده ی جداگانه برای بخش یخچال و فریزر استفاده می کند و همین دو گانه بودن سیستم خنک کننده موجب می شود تا هوای سرد داخل یخچال بر روی هوای فریزر تاثیر نگذارد و داخل بخش فریزر نشود . در نتیجه حفظ رطوبت و هوای سرد داخل بخش یخچال باعث می شود که مواد غذایی و میوهو سبزیجات مدت زمان طولانی تری سالم بمانند و به علاوه هوای فریزر نیز به بخش یخچال وارد نمی شود و بوی مواد غذایی فیز شده بر روی مواد غذایی داخل یخچال اثر نمی گذارد . لازم است بدانیده که خنک کننده ی دوگانه Twin Cooling می تواند به میزان 70% رطوبت را در خود نگه دارد . هر چه رطوبت داخل یخچال بیشتر باشد مدتزمان نگهداری و سالمماندن مواد غذایی نیز بیشتر می شود .

سیستم خنک کننده ی دوگانه-یخجال سامسونگ

سایر امکانات

قابلیت دیگری که در یخچال RS51 مشاهده می شود ، محفظه ی جداگانه ی انتخاب خالت سرمایش می باشد که با نام CoolSelect Zone شناخته می شود . بر روی اینمحفظه 3 حالت سرمایش مختلف درج شده است که می توانید هر کدام را بسته به نیاز وماده ی غذایی نگهداری شده انتخاب کرد . خالت 0 درجه ، حالت خنک کننده ، حالت خنک کننده ی سریع .یخچال RS51

این مخفظه که به عنوان یخچالی جداگانه در داخل یخچال است می تواند جدا از دمای کلی یخچال ، دمای مورد نظر را برای خود فعال کند . در نتیجه مواد غذایی نگهداری شده در محفظه حداکثر طراوت و شادابی را خود را حفظ خواهند نمود . همچنین روشنایی داخل یخچال نیز توسط لامپهای LED تامین می شود که علاوه بر مصرف انرژی کمتر و تولید حرارت کمتر ، میزان روشنایی 2.5 برابر لامپهای معمولی دارند و طول عمر بیشتری نیز از لامپهای دیگر دارند . از این رو در یخچال RS51 نیز از این لامپها جهت تامین روشنایی داخلی یخچال استفاده شده است . بنابراین فضای وسیع و گسترده ی ذخیره سازی به همراه لامپهای روشن و نورانی ال ای دی می توانند دسترسی راحت و آسان و دید قابل ملاحظه ای به شما بدهند .با تمام این مشخصات و ویژگی هایی که برای این یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل RS51 ذکر کردیم ، بی گمان می توانید در نتخاب و خریدش مصمم تر از قبل باشید .

فروشگاه اينترنتی بانه پيک یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل SIDE BY SIDE SAMSUNG RS51 RS51 را با قيمت مناسب برای شما مهيا نموده است تا از خريد ساید بای ساید اورجينال با قيمت مناسب لذت ببريد.

+A
ساید بای ساید
135 کیلوگرم
333 لیتر
133 لیتر
546 لیتر
912x1789x734 میلی متر
974x1907x776 میلی متر
1789 میلی متر
612 میلی متر
LED
5 عدد
4 عدد
2 عدد
شیشه ای
2 عدد
2 عدد
LED
تعداد قفسه ها: 5 عدد
خنک‌کننده R-600A - سیستم خنک کننده Twin Cooling - نوع کمپرسور: اینورتر دیجیتال - بدون فراست

ویژگی ها

مشخصات کلی

نمودار مصرف انرژی : +A
اطلاعات نوع يخچال : ساید بای ساید
وزن : 135 کیلوگرم

گنجايش و ابعاد

گنجايش يخچال : 333 لیتر
گنجايش فريز : 133 لیتر
گنجايش کل به ليتر : 546 لیتر
ابعاد خالص : 912x1789x734 میلی متر
ابعاد بسته بندی : 974x1907x776 میلی متر
ارتفاع محفظه با لولا : 1789 میلی متر
طول خالص بدون درب : 612 میلی متر

مشخصات يخچال

بدون برفک :
نور داخلی (WxEA) : LED
تعداد طبقات : 5 عدد
تعداد طبقات درب : 4 عدد
جریان هوای چندگانه ( Multi Flow ) :
محفظه تخم‌مرغ :
محفظه لبنیات :
محفظه نوشیدنی :
کشوی سبزیجات و میوه‌جات :
تعداد کشوی سبزیجات و میوه‌جات : 2 عدد
جنس قفسه‌ها : شیشه ای

مشخصات فريزر

يخساز خودکار :
تعداد طبقات درب : 2 عدد
آب‌سردکن :
کشوی سبزی و میوه‌ :
تعداد کشوی سبزی و میوه‌ : 2 عدد
نمایشگر و کنترل : LED
ساير ويژگی های فريزر : تعداد قفسه ها: 5 عدد

ساير مشخصات

اخطار باز ماندن درب :
ساير ويژگی ها : خنک‌کننده R-600A - سیستم خنک کننده Twin Cooling - نوع کمپرسور: اینورتر دیجیتال - بدون فراست